Paslaugos

Išvažiuojamieji banketai

Esame veržli, nuotaikinga ir labai savo darbą mylinti komanda. Mes įsitikinę, kad maistas yra itin svarbi bet kokios šventės dalis, todėl stengiamės, kad mūsų patiektas maistas būtų išraiškingas skoniu ir gražus akiai.
Aptarnaujame gimtadienius, vestuves, krikštynas, įmonių ar privačius vakarėlius ar bet kurias kitas šventes. Visą pagamintą maistą, kuris išlieka šviežas ir šiltas iki pristatymo, galime atvežti į kliento nurodytą vietą (namus, pirtis, sales, gamtą ir kita). Renginius, kurių dalyvių skaičius yra iki 30 žmonių, galime aptarnauti savo patalpose. Taip pat teikiame indų ir įrangos nuomos paslaugą.

Pagrindiniai patieklai

Visada stengiamės atkreipti klientų dėmesį renkantis pagrindinius patiekalus, nes tai svarbiausias ir išskirtinai visų šventės svečių valgomas maistas. Būtina atkreipti dėmesį į svečių valgymo ypatumus (visavalgiai, vegetarai, veganai, o gal svečiai alergiški tam tikriems maisto produktams). Turėdami platų valgiaraštį, galime pasiūlyti patiekalų tiek tradiciniam, tiek gurmaniškam skoniui. Atsižvelgiant į konkretaus kliento pageidavimus, išskiriame ir pasiūlome būtent jo skonį atitinkančius patiekalus.

Užkandžiai

Šventė prasideda ir baigiasi užkandžiais, todėl būtina jais pasirūpinti! Galime pasiūlyti įvairių užkandžių, kurių sudedamoji dalis yra įvairi mėsa, žuvis, jūros gėrybės, daržovės, vaisiai. Stengiamės, kad mūsų gaminami užkandžiai patrauktų šventės svečio akį, būtų lengvai ir patogiai valgomi.

Desertai

Ir saldžiausia šventės dalis – desertai… Mėgstami ir laukiami tiek didelių, tiek mažų svečių. Desertai vainikuoja visa šventę, todėl jų skonis turi būti įsimintinas.
Gaminame pasirūpinti tortų, pyragų, vyniotinių, pyragėlių, pyragaičių, panakotų, įvairių desertų su vaisiais ar kitais priedais gamyba bei viską patiekti ant kliento saldaus stalo. Garantuojame, kad desertai bus pagaminti nuoširdžiai, o jų skonis ir išvaizda nenuvils nei vieno svečio.

Kontaktai

Darbo laikas: 08:00 – 23:00
Darbo dienos: I – VII
E-paštas: glamoora@mail.com
Tel.: +37061858754
Tel.: +37060827939

Rekvizitai

MB Glamoora
Kavinė „Mažulė Matilda“
Agrastų g. 16, Vilnius, LT-02243, Lietuva
Įmonės kodas 303005653
PVM kodas LT100012058616

Užklausa